2 lutego 2017

Astor - Retro beige, Imperkosmetyki.pl


Pomimo sporej ilości lakierów jakie mają bądź miały okazję gościć w moich rękach zdarzają się jeszcze takie unikatowe odcienie jak dzisiejszy bohater.


Robiąc ostatnio porządki wśród lakierów zauważyłam, że taki rudzielec nie pojawił się jeszcze w mojej kolekcji. Sama nazwa lakieru jest już bardzo trafna. Kolor wpisuje się idealnie w styl retro. Jest to ciepły, ceglany odcień z nutą brązu. W moim odczuciu jest on idealny na zimowe dni. Przyznaję, że bardzo dobrze nosiło mi się go na swoich paznokciach. Lakier ma bardzo dobrą pigmentację oraz płaski, szeroki pędzelek ułatwiający jego aplikację. Nie smuży, ładnie się rozprowadza. Szybko wysycha na wysoki połysk. Sprawdza się również jako lakier do stemplowania- to tak na marginesie, dla zainteresowanych alternatywą lakierów przeznaczonych do stempli. Marka Astor należy do jednych z moich ulubionych firm. Poza serią Perfect Stay z Lycrą czy Velvet sprawdziły się u mnie również inne kolekcje od Astor, takie jak Fashion studio czy Quick 'n go. Do kupienia są na stronie Imperkosmetyki.pl w bardzo okazyjnych cenach. Zaczynają się już od ponad 3 zł za buteleczkę. 
 By nieco wzbogacić swój manicure, postanowiłam dodać mały akcent w postaci stempli na serdecznym i środkowym paznokciu. W tym przypadku stemplowałam lakierem marki p2 z serii Techno Chrome, o których pisałam TU . Całość na koniec pokryłam top coatem Mega Shine marki Golden Rose, który również dostałam od Imperkosmetyki.pl Dzisiejszy manicure nie wymaga żadnych zdolności manualnych, a efekt końcowy jest ciekawy. 

bez top coatuZachęcam do zapoznania się z asortymentem sklepu Imperkosmetyki.pl 
Kliknijcie w link i sami przekonajcie się o świetnych cenach.


Polecam również obserwować Imperkosmetyki.pl na Facebook  -> KLIK . Co chwilę na fp Imperkosmetyki.pl pojawiają się różne konkursy i rozdania. 
Aktualnie firma ruszyła z comiesięcznym rozdaniem bonu na zakupy. Bądźcie uważni :)


źródło

Post powstał w ramach współpracy ze sklepem Imperkosmetyki.pl.

10 komentarzy:

Dziękuję za komentarz. Każdy jest dla mnie ważny i bardzo motywujący.

Anonimowych użytkowników proszę o podpisywanie się.
Dla postów starszych niż 5 dni włączona jest moderacja.

Dziękuję za odwiedziny i zapraszam ponownie.

Copyright © 2016 Paznokciowe Lovee , Blogger