listopada 10, 2017

BeautyBigBang, pyłek kameleonowo-syrenkowo-jednorożcowy


Chociaż wygląda niepozornie - skrywa w sobie ogromny potencjał... Ciekawi jesteście zawartości pojemniczka? Zapraszam do dalszej części posta!Opis pyłku w sklepie Beauty Big Bang raczej niewiele nam powie tak naprawdę co zawiera słoiczek. Mamy tam bowiem takie określenia jak : neon, brokat, pigment, syrenka, chrome, kameleon, jednorożec, zorza...! Dużo tego, ale jedno czego można się domyślić to to, że będzie wow
I absolutnie się nie myliłam. Jest wow

Pyłek na jasnych kolorach daje bardzo ciekawy poblask, nie zmieniając zbytnio samego koloru. To taka lekka syrenka, bądź efekt szmaragdu ( pyłek jest w odcieniu zielonym).
Polecam porównać sobie wizualnie dwa odcienie nude (na wzorniku poniżej) . Ten po prawej stronie jest z pyłkiem, po lewej zaś -bez. Zobaczcie jak lakier z pyłkiem super odbija światło.
Sytuacja zmienia się w przypadku ciemnych kolorów bazowych. Tutaj jest już istne szaleństwo. Lakier dostaje całkiem nową odsłonę. Na ciemnych kolorach bazowych pięknie widać efekt kameleona z mocnym akcentem chromu. Czerń bądź granaty spiszą się w tej roli idealnie.
Pyłek jak możecie zaobserwować niżej, po wtarciu w top (no wipe) jest piękną gładką taflą. Jest bardzo drobniutko zmielony. 
Sam pojemniczek ma około 0.2 grama. Nabieramy go naprawdę bardzo malutko, zatem ta pojemność starczy Wam na wiele stylizacji. Wcieramy dołączona pacynką i zabezpieczamy najlepiej dwiema warstwami top coat. 
Pyłek znajdziecie tutaj -> klik klik klik
Poniżej duża dawka zdjęć pyłku wtartego w lakier hybrydowy Semilac  088 Blue Ink.Z kodem LOVEE otrzymacie 10% rabatu na zakupy w sklepie BeautyBigBangPozdrawiam serdecznie,
12 komentarzy:

Dziękuję za komentarz. Każdy jest dla mnie ważny i bardzo motywujący.

Anonimowych użytkowników proszę o podpisywanie się.

Dziękuję za odwiedziny i zapraszam ponownie.

Jestem na Instagramie!

Copyright © 2017 Paznokciowe Lovee