sierpnia 24, 2017

Kaleidoscope, First Snowdrop. El CorazonPrzed nami lakier, który bardzo długo czekał na swoją premierę w tym miejscu. Jest to lakier Kaleidoscope od El Corazon z kolekcji Dreams About Spring Nr 04 Первый подснежник First Snowdrop) , czyli Pierwszy Przebiśnieg. 


Cała kolekcja Dreams About Spring w zamyśle pomysłodawców miała być analogią do naturalnych kamieni. Nietypowa tekstura lakieru przypomina modne spory czas temu marmurki.
 Lakier wydaje się być w kolorze baby blue , ale to tylko złudzenie. Wszystko za sprawą niebieskiego microglitteru. Sprawdzałam wnikliwie za pomocą soczewki makro, ponieważ mnie samej było ciężko w to uwierzyć. Ewidentnie jest to biała baza. Aplikacja lakieru jest niezwykle przyjemna, bezproblemowa. Lakier jest dość rzadki. Drobinki układają się równomiernie, zmywanie nie sprawia większych problemów. Top coat nieco zmienia wizualnie lakier, bowiem microglitter staje się trochę mniej widoczny. Lakiery tego typu są idealne na tło pod wszelkie zdobienia. Ja póki co jestem zauroczona nim solo. 


Pozdrawiam serdecznie,
20 komentarzy:

  1. Ciekawy kolor, na zimę będzie idealny ;)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz. Każdy jest dla mnie ważny i bardzo motywujący.

Anonimowych użytkowników proszę o podpisywanie się.

Dziękuję za odwiedziny i zapraszam ponownie.

Jestem na Instagramie!

Copyright © 2017 Paznokciowe Lovee