maja 18, 2017

Duży, przezroczysty stempel, Enjoyours


Już jakiś czas temu dzięki współpracy z Enjoyours do moich stempli dołączył nowy nabytek. Ten stempel według mnie to połączenie znanych już nam stempli typu marshmallow (w metalowym kieliszku) i hitu ostatnich czasów, czyli przezroczystych stempli. Dlaczego? 


Bowiem przezroczysta guma ma rozmiar  4 cm (jak w przypadku marshmallow) i jest mięciutka. Stempel ma łącznie 5.2 cm długości. Wykonany jest z metalu, który dobrze leży w dłoni. U góry mamy wspomnianą wcześniej przezroczystą gumę z plastikową osłonką, która chroni bardzo delikatny silikon. Teraz bez problemu można go wrzucić do szuflady czy pudełka bez strachu, że zniszczymy gumkę. Na spodzie z kolei znajduje się również przezroczysty plastik, coś w rodzaju szybki, przez którą widzimy wzór. Dodatkowo w zestawie znajduje się zdrapka. Moja zaginęła w akcji i nie załapała się do zdjęć. 

Stempel jest naprawdę solidnie wykonany, dobrze chwyta wzory z płytek. Bardzo wygodnie się nim odbija. Do czyszczenia należy używać tylko i wyłącznie taśmy klejącej. Wszelkiego rodzaju zmywacze, aceton i inne środki chemiczne mogą zniszczyć gumę. Stempel jest zdecydowanie wart zakupu. Ostatnio zapierałam się, że to marshmallow będzie stemplem idealnym. Dzięki możliwości przetestowania go stwierdzam, że to właśnie on zasługuje na miano ideału. 

Poniżej kilka zdjęć porównawczych ze stemplem, który większość maniaczek stemplowania posiada w swoich domach :
Stempel kosztuje aktualnie $ 3.59 , a znajdziecie go  TUTAJ

Zachęcam do skorzystania z kuponu rabatowego. Przy użyciu kodu SUT10 dostaniecie 10% zniżki na Wasze zakupy.


Post powstał w ramach współpracy ze sklepem Enjoyours 8 komentarzy:

 1. Lubię takie duże przeźroczyste stemple :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja się stemplami jakoś nie umiem obsługiwać... :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Mam też z tego sklepu podobny stempel, też duży tylko z krótszą obudową ;) dobrze, że ktoś wymyślił przezroczyste stemple ;) używam już teraz tylko takie ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Chyba też zacznę stemplować :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz. Każdy jest dla mnie ważny i bardzo motywujący.

Anonimowych użytkowników proszę o podpisywanie się.

Dziękuję za odwiedziny i zapraszam ponownie.

Jestem na Instagramie!

Copyright © 2017 Paznokciowe Lovee